Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

Acari kaplon vendet malore, meterologu zbulon SURPRIZËN e motit: Ja çfarë pritet nga nesër...

Acari kaplon vendet malore, meterologu zbulon SURPRIZËN e motit: Ja

Nga 24 janari do të ketë përmirësime të motit. Kështu bëri me dije Akil Osmani nga metoalb. Ai tha se temperaturat do të jenë në -5 gradë Celsius në zonat malore ku do të ketë dhe ngrica në disa akse rrugore në veri-lindje dhe juglindje të territorit.

“Do të kemi reshje të dendura të shiut në zona fushore ndërkohë reshje dëbore në zonat malore. Duke vijuar nga dita e martë e në vijim do të kemi përmirësim të kushteve të motit por dhe vranësira të shpeshta. Do të ketë rënie të temperaturave të ajrit, ku në zonat malore do të jetë -5 gradë Celsius.

Në disa akse në veri-lindje dhe në juglindje  të territorit do të ketë ngrica si pasojë e temperaturave të ulëta”- tha ai.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore