Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

A ka ndryshime? Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro sot?

A ka ndryshime? Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro sot?

Dollari amerikan sot ka pësuar një rritje të lehtë. Në tregun e këmbimit valutor një dollar do të blihet me 110.4 lekë dhe do të shitet me 111.8 lekë.

A ka ndryshime? Me sa blihen dhe shiten dollari dhe euro sot?

Euro mbetet e pandryshuar. Njësoj si dje do të blihet me 116.2 lekë dhe do të shitet me 116.8 lekë.

Paundi britanik do të blihet me 134.2 lekë dhe do ë shitet me 135.4 lekë. Ndërsa franga zvicerane do të blihet me 116.8 lekë dhe do shitet me 117.7 lekë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore