Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

A do vendoset fasha 800 kWh për dhjetorin? Zbulohen detajet më të fundit, ja VENDIMI që pritet

A do vendoset fasha 800 kWh për dhjetorin? Zbulohen detajet më të

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se deri më tani nuk ka vendim për vendosjen e fashës 800 kWh në muajin dhjetor.

Rama: Për 2-3 ditë sërish ministrja e Energjisë do të informojë publikun për qëllimin tonë. Në kushtet kur kemi pasur reshje, nuk jemi në drejtim të vendosjes së vendosjes së fashës për muajin dhjetor por informacionin e plotë dhe të detajuar do e japë ministrja.

Ndërsa në lidhje me protestën e Berishës dhe deklaratat e vazhdueshme të tij se më 6 dhjetor do të jetë në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” tha: "Perimetri i sigurisë së Samitit, do të jetë i panegociueshëm me askënd dhe për askënd."

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore