Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

28 zona pa drita, OSHEE jep njoftimin për plazhin nga Shkëmbi i Kavajës deri në Golem

28 zona pa drita, OSHEE jep njoftimin për plazhin nga Shkëmbi i

OSHEE ka njoftuar se, në datën 28 maj, në orën 10:00-13:00 do të stakohet energjia elektrike në NST Golem, për shkak të punimeve në linjën 110kV Kavajë – Rrashbull, si dhe punimeve për instalimin e sistemit të matjes në Traktet 110kV.

Zonat që do të mbeten pa energji elektrike sipas OSHEE do të jenë: Ura Golemit – Shkëmbi Kavajës, Hotel Flowers, Hotel Rindi, Hotel Eter, Hotel Klajdi, Hotel Royal G, Kastrati, Hotel Fafa, Hotel Prestigj, Pishat e buta, Pandi Carapuli, Seferaj, Mali Robit, Golemas, Pilaj dhe Karburant Eurodrin.

“Si pasojë e remontit të kërkuar nga OST, e cila do të kryejë punime në linjën 110kV Kavajë – Rrashbull, si dhe punime për instalimin e sistemit të matjes në Traktet 110kV, në intervalin kohor 10:00-13:00 do të stakohet energjia elektrike në NST Golem, date 28 maj.

Pa energji do të mbeten zonat:

Ura Golemit – Shkembi Kavajes, Hotel Floëers, Hotel Rindi, Hotel Eter, Hotel Klajdi, Hotel Royal G, Kastrati, Hotel Fafa, Hotel Prestigj, Pishat e buta, Pandi Carapuli, Seferaj, Mali Robit, Golemas, Pilaj dhe Karburant Eurodrin”, njofton OSHEE.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore