Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Interesi Publik

20 rastet me Covid-19 në Korçë, mes tyre një mjeke dhe një kryeinfermiere

20 rastet me Covid-19 në Korçë, mes tyre një mjeke dhe

Në 24 orët e fundit, në Korçë janë konfirmuar 20 raste të reja me koronavirus. Ne mes tyre janë edhe një mjeke dhe një kryeinfermiere që punojnë në Spitalin e Korçës.

Raste aktive në Korçë, sipas Abcnews janë gjithsej 145.

Kujtojmë këtu se në 24 orët e fundit, në vendin tonë u konfirmuan 152 raste të reja me Covid-19 si dhe katër viktima.

Ndersa 130 te sheruar u regjistruan vetem diten e sotme.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore