Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

“Të favorizuar për ndjenjat”, ja çfarë kanë parashikuar yjet për secilën shenjë të horoskopit

“Të favorizuar për ndjenjat”, ja çfarë

Dashi
Një moment i rëndësishëm për ndjenjat, qielli është i favorshëm. Me këto yje që janë në avantazhin tuaj, duhet të jeni proaktiv.
Demi
Është një moment në të cilin duhet të përcaktoni mirë marrëdhëniet dhe të ardhmen e tyre. Merre me qetësi dhe po kështu veproni edhe në punë.
Binjakët
Kjo është një Hënë që ju bën shumë të ndiheni rehat dhe të këndshëm. Në punë, duke nisur nga kjo e hënë, e rëndësishme është të veproni me maturi.


Gaforrja
Pasditja e së dielës sjell këshilla, në mëngjes është më mirë të mos bëni shumë zhurmë që e diela mos kalojë me grindje a kacafytje. Në sferën e punës, lënia e një gjëje të sigurt, nuk është tamam ideale tani.
Luani
Ditë shumë interesante ju presin javën e ardhshme. Ka projekte të reja që do të kërkojnë mbështetjen tuaj në punë.
Virgjëresha
Fatkeqësisht dita e diel lind me Hënën në kah të kundërt, përpiquni t’i shtyni diskutimet për të hënën. Ditë e qetë në aspektin e punës, rifitoni energjitë.


Peshorja
Nëse jeni të interesuar për një person, një rikuperim është i mundur që të dielen. Situata aktuale e punës të kënaq, çdo gjë po shkon mirë!
Akrepi
Një Hënë e bukur e bën këtë ditë të diel shumë të favorshme për ndjenjat. Të gjitha projektet janë në lëvizje të ngadaltë, gati në vend numëro për momentin.
Shigjetari
Dashuria mund të jetë paksa e diskutueshme këto ditë. Këtë të diel nuk jeni në kulmin e energjisë tuaj, më mirë pushoni ose merrni masa të pushoni në fillimjavë.
Bricjapi
Kjo është një e diel që mund të sjellë një emocion shtesë në jetën tuaj. Këshilla për të dielën. Përpiquni të mos i shtyni për të hënën angazhimet dhe të martën.
Ujori
Një ditë interesante, yjet fillojnë t’ju buzëqeshin. Mezi po prisni disa telefonata të reja në punë.
Peshqit
Nëse ka dyshime në çift, është më mirë të mos prisni javën e fundit të muajit. Jo vetëm kaq, jeni pak të shqetësuar për të ardhmen tuaj profesionale.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore