Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Shenjat e zodiakut që për çdo gjë fajësojnë veten!

Shenjat e zodiakut që për çdo gjë fajësojnë

Astrologjia ndikon në karakterin dhe personalitetin e çdokujt. Për shembull, e dini që të lindurit në shenjat e mëposhtme fajësojnë gjithmonë veten për gjithçka që u ndodh? Jo? Zbulojeni duke lexuar këtë artikull.

Binjakët

Binjakët nuk kënaqen lehtë. Ata fajësojnë veten kur diçka ndryshon dhe kjo përfshin vendimet e tyre. Binjakët fajësojnë shpejt veten nëse diçka shkon keq. Janë shumë nervozë në kohë dhe shqetësimi është katalizatori i gjithçkaje që shkon keq në jetë. Binjakët duhet të kujtojnë se nuk kanë nevojë të dinë se çfarë duan gjatë gjithë kohës për të qenë të lumtur, pasi opsionet janë në rregull.

Peshqit

Fajësojnë veten kur ngatërrohen me ndjenjat. Imagjinata e tyre e madhe i bën ndjenjat të vështira. Reagojnë shumë emocionalisht kur bëhet fjalë për gabime. Kjo është ajo që i bën ata të luajnë me ndjenjën e fajit. Përfundimisht do të fajësoni veten nëse diçka shkon keq sidomos nëse dikush është lënduar gjatë procesit. Duke qenë kaq vetëmohues është e vështirë për Peshqit që të mos investohen aq shumë emocionalisht. /TAR/

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore