Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi për sot, 13 tetor 2020

Horoskopi për sot, 13 tetor 2020

Dashi

Në tërësi, sot do të jetë një ditë e mirë: ju keni yjet në krah, por padyshim që shumë varet nga ju. Dritë jeshile për emocionet e bukura: është dita ideale për ndjenjat. Edhe në punë gjithçka është shumë mirë.

Demi

Mundohuni t’i besoni përsëri dashurisë dhe fqinjit. Në muajt e ardhshëm, gjërat mund të shkojnë më mirë se në të kaluarën. Mundohuni të kuptoni mirë nëse kushdo që është pranë jush ose kush ju intereson është me të vërtetë personi i duhur ose nëse po përfitoni nga ju.

Binjakët

Një ditë ideale për dashurinë: përpiquni ta shfrytëzoni atë, duhet të kompensoni kohën e humbur në javët dhe muajt e fundit. Nëse ka ndonjë çështje ose problem të pazgjidhur, tani është koha e duhur për ta bërë atë.

Gaforrja

Sot do të jetë një ditë disi e zbutur për ju. Mund të ketë tensione në marrëdhëniet me partnerin, në dashuri ose në familje.

Luani

Do të jetë një ditë e luhatshme në lidhje me marrëdhëniet me të dashurin. Mund të ketë disa probleme në lidhje me dashurinë. Marrëdhëniet me miqtë dhe të njohurit do të shkojnë shumë mirë.

Virgjëresha

Ju praktikisht po planifikoni jetën tuaj. Do të jeni të suksesshëm si personalisht ashtu edhe ekonomikisht. Vendosni të gjitha përpjekjet tuaja në të.

Peshorja

Sot përpiquni të relaksoheni thjesht: përpiquni të shmangni çdo gjë të panevojshme, duke filluar me diskutime! Mos e ngarkoni veten me problemet dhe punën e të tjerëve. Mendoni pak më shumë për veten tuaj.

Akrepi

Disa situatat që ju kanë dhënë shqetësim janë zgjidhur ose po zgjidhen. Tani Venusi është në shenjën tuaj dhe së shpejti Dielli gjithashtu do të mbërrijë.

Shigjetari

Ditë pozitive, shumë e rëndësishme për të hedhur bazat për muajt e ardhshëm. Mund të ketë një dëshirë për t’u rilidhur, ose një njohje e re mund të kthehet në diçka më të rëndësishme në muajt e ardhshëm.

Bricjapi

Sot do të jetë një ditë shumë pozitive për ndjenjat dhe dashurinë. Por kujdes nga keqkuptimet e vogla me partnerin tuaj. Mundohuni të shijoni momentin. 

Ujori

Sot do të mundoheni nga dyshimet në dashuri: ndoshta zgjedhjet që keni bërë nuk janë më të përshtatshme. Në fushën profesionale po hapen horizonte të reja.

Peshqit

Një ditë pozitive ju pret falë planeteve që janë të preferuarit tuaj. Kështu që përpiquni të veproni dhe të njihni njerëz të rinj. Në punë, lajme të mira ju presin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore