Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 9 dhjetor 2022

Horoskopi për ditën e sotme, 9 dhjetor 2022

DASHI

Kushtojini vëmendje historive të dashurisë që lindin në këtë periudhë mes dhjetorit. Gjatë fundjavës, mund të merrni disa njohuri të shkëlqyera se si të lëvizni në punë.

DEMI

I dashur Dem, sipas horoskopit të Paolo Fox për sot, Hëna e favorshme gjatë fundjavës do t’ju sjellë lajme të mira në dashuri. Për sa i përket punës, kjo periudhë është e frytshme dhe disa sfida më në fund mund të kapërcehen. Vazhdoni kështu!

BINJAKËT

Të dashur Binjakë, përmirësimi i gjërave në dashuri do të nevojitet në orët në vijim. Nevojitet menaxhim i duhur: mos flisni shumë, por as shumë pak… Kur duhet, kafshoni gjuhën. Për sa i përket punës, do të duhet të jeni edhe aty të kujdesshëm, veçanërisht në marrëdhëniet me njerëzit me të cilët punoni.

GAFORRJA

Në orët e ardhshme Hëna do të jetë e favorshme për ju, çiftet në krizë ose ata që ndjehen të pavendosur do të mund të sqarojnë gjërat. Gjeni një zgjidhje. Për sa i përket punës, kjo është një e premte e mirë për të kërkuar ndryshime të cilat mund të jenë gjithashtu të rëndësishme, por ato do të vlejnë vetëm në javët e ardhshme.

LUANI

I dashur Luan, sipas horoskopit të Paolo Fox për ditën e sotme, Afërdita nuk është më përballë: një ditë pozitive për dashurinë ju pret. Tani për tani, për punën, do të ishte e nevojshme të realizoni projektet tuaja me më shumë guxim dhe besim. Besoni më shumë te vetja!

VIRGJIRËRESHA

Të dashur Virgjëresha, gjatë ditës mund të ndjeni një lodhje të fortë, e cila mund të ndikojë tek çiftet. Për sa i përket punës, jeni shumë neglizhent ndaj gjërave që ndoshta duhet të pyesni veten nëse duhet t’i kryeni vetë. Kujdes, këshillat e atyre që ju rrethojnë nuk janë gjithmonë të sinqerta dhe të dobishme.

PESHORJA

Peshore të dashura, muaji dhjetor vë nën vëzhgim marrëdhëniet romantike, më mirë të bëni kujdes. Dhe hapat hidhini një e nga një. Për sa i përket punës, këmbëngulni dhe vazhdoni, vetëm idetë më origjinale do të mund të fitojnë sfidën që keni nisur.

AKREPI

Të dashur Akrepë, sipas horoskopit të Paolo Fox për sot, jeni më në fund të çliruar nga Hëna që ndodhej në kahun e kundërt, për dashurinë pritet një fundjavë e qetë. Marsi është ende në shenjën tuaj, ju duhet ta përdorni atë për të vënë në vijë punën dhe projektet tuaja.

SHIGJETARI

I dashur Shigjetar, më mirë mos e teproni në dashuri. Për sa i përket punës, nëse prisni konfirmimin, do të vijë por jo shumë shpejt, prisni edhe pak. Ata që kanë investuar për punën prej një kohe të gjatë do të jenë në gjendje të llogarisin se i pret një 2023 plot kënaqësi.

BRICJAPI

Të dashur Bricjapë, ju pret ende një situatë interesante në dashuri, me Hënën të favorshme; Të dielën do të ketë disa siklete për të kapërcyer, por asgjë për t’u shqetësuar. Për sa i përket punës, kjo e premte 9, kërkon përdorimin e shumë energjive.

UJORI

I dashur Ujor, më në fund do të mund të ndreqësh një telash në dashuri. Për sa i përket punës, keni shumë shqetësime për financat, duhet të shmangni shpenzimet e panevojshme.

PESHQIT

Të dashur Peshq, Hëna është në hapësirën tuaj zodiakale: ju presin 48 orë, të mira për gjithçka, veçanërisht për dashurinë. Deri në pranverën e ardhshme, një hap përpara në karrierë do të jetë i mundur. Guximi! Bëj më të mirën dhe mos u dorëzo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore