Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 3 nëntor 2022

Horoskopi për ditën e sotme, 3 nëntor 2022

Dashi

Zgjidhjet për problemet e vjetra të dashurisë janë afër. Sektori profesional është më pak i paqartë dhe ju lë më pak konfuz.

Demit

Një gjendje lodhjeje më e madhe ju ka kapluar dhe po vë në pikëpyetje disa marrëdhënie sentimentale. Nëse keni një punë ku duhen bërë ndryshime, duhet të planifikoni mirë javët tuaja.

Binjakët

Shmangni përplasjet në dashuri duke u atakuar me njerëz që mund t’ju shqetësojnë. Në punë mund të ecni përpara dhe të pranoni angazhime afatgjata.

Gaforrja

Për shkak të karakterit tuaj mund të jeni në telashe, mos merrni vendime të nxituara në dashuri. Situata e nervozizmit ju ka përfshirë edhe në punë.

Luani

Mos ushqeni polemika të vogla duke mbajtur një qëndrim negativ. Mos u përfshini në një biznes nëse nuk jeni të bindur.

Virgjëresha

Ditë e lodhshme parashihet nga pikëpamja sentimentale. Jeni nën presion edhe në punë, gjeni qetësinë dhe do të shihni që do të ecni përpara dhe ky moment do të marrë fund.

Peshorja

Mos e trazoni shpirtin nëse ka një ish që ju mërzit, tani dini si të veproni. Në punë, nëse duhet të propozoni projekte të reja, mos hezitoni.

Akrepi

Konfliktet më të mëdha janë të pranishme tek lidhjet në çift nëse keni të bëni me Demin dhe Ujorin. Ajo që nuk keni pasur muajt e fundit në punë do të vijë…

Shigjetarit

I këshilloj ata që janë vetëm të mendojnë për njohje të reja. Këtë të enjte dhe të premten keni shanse të mëdha, por mos shtyni asgjë në punë.

Bricjapi

Mos pranoni apo refuzoni asgjë para ditës së 16-të të këtij nëntori, shumë gjëra ende nuk janë të qarta në dashuri. Nuk ka pengesa në punë.

Ujori

Nëse jeni të lodhur nga një lidhje, mos vendosni asgjë përpara datës 15 nëntor sepse mund të mendoheni sërish. Në punë favorizohen nisma të reja.

Peshqit

Zemrat e vetmuara duhet të fillojnë të shikojnë përreth dhe të mendojnë për të ardhmen me shpresë. Mos shtyni asgjë për të nesërmen në punë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore