Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 28 nëntor 2022

Horoskopi për ditën e sotme, 28 nëntor 2022

Dashi

Ky qiell është i bukur për beqarët, mund të bëni për vete një person të këndshëm. Në punë favorizohen kontaktet dhe bashkëpunimet e reja.

Demi

Kohët e fundit keni pasur shumë grindje me partnerin tuaj, por këtë të hënë ka mundësi të rikuperoni. Presioni në punë ndihet, por mundi juaj do të shpërblehet.

Binjakët

Duhet kujdes më i madh në marrëdhëniet ndërpersonale, përndryshe rrezikoni të lëndoni ndjeshmërinë e të tjerëve. Në punë, nëse keni një negociatë në zhvillim, vini në peshore të gjitha të mirat dhe të këqijat.

Gaforrja

Këtë të hënë, Hëna është në dizavantazh me të lindurit e shenjës tuaj dhe bën thirrje për kujdes. Në punë bëhuni gati, mund të keni një intervistë të rëndësishme.

Luani

Kjo fillim jave duket të jetë interesante për ndjenjat, mund të çliroheni nga një barrë. Marzhe interesante fitimi janë të mundshme në punë.

Virgjëresha

Në dashuri, kjo e hënë ka pak nervozizëm, më mirë të shtyni gjithçka për të martën 29. Tension edhe në punë, numëroni deri në dhjetë para se të dilni me "shpatë".

Peshorja

Këtë ditë të parë të javës, një person në shenjën Luani ose Shigjetari mund t’ju intrigojë. Në punë, mund të seleksiononi marrëdhëniet që nuk i konsideroni të përshtatshme për nivelin tuaj.

Akrepi

Këtë të hënë, një angazhim familjar mund t’ju duket mjaft i rëndë. Në punë ka një dëshirë të fortë për ndryshim.

Shigjetari

Nëse jeni vetëm, shikoni përreth dhe mos u mbyllni në shtëpi! Kjo fillim javë është interesante në punë, favorizohen bashkëpunime të reja.

Bricjapi

Në dashuri, çiftet që janë të lidhur prej kohësh kanë vendosur të provojnë sërish duke u dhënë vetes shanse të reja. Lajme vijnë në punë.

Ujori

Në dashuri jeni në kontroll të situatës dhe nëse ka diçka që nuk ju përshtatet, nuk do të hezitoni ta bëni zërin tuaj që të dëgjohet. Kënaqësi e veçantë vjen në punë deri në dhjetorin që po afron.

Peshqit

Marrëdhëniet tuaja të preferuara duket se janë ato me kohë të pjesshme. Në punë, nëntori përfundon në një mënyrë disi të çuditshme, si ajo shprehja "dhe telashet nuk kanë të sosur"

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore