Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 27 tetor 2022

Horoskopi për ditën e sotme, 27 tetor 2022

Dashi

Pasditen e kësaj të enjteje 27 krijohet një situatë më e mirë për ndjenjat. Nëse duhet të hidhni një hap të rëndësishëm, kjo duket të jetë koha më e mirë.

Demi

Mëngjesi i të enjtes duket paksa lakonik, por ju mund të rikuperoni gjerat në fund të muajit. Mund të keni të drejtë kur shpreheni për disa disa gjëra, por këtë të enjte duket se dikush në punë do të jetë kundër jush.

Binjakët

E nisni mirë të enjten, por nuk duhet të mendoni kaq shumë për të kaluarën në dashuri, shikoni përpara. Në punë mund të bëni kërkesa për të përmirësuar disa gjëra.

Gaforrja

Një ditë për t’u shfrytëzuar kjo e enjte 27, keni bërë hapa të mëdhenj përpara në dashuri. Nëse është e mundur, merrni një moment për t’u çlodhur nga puna.

Luani

Mëngjes i qetë, shpresoj që gjatë dy ditëve të fundit të mos ketë pasur polemika. Nuk mund të themi se kjo javë është për t’u shënuar në kalendar, ka shumë probleme në nivel pune.

Virgjëresha

Ditë e favorshme, por vetëm në mëngjes, ana e diskutueshme e personalitetit tuaj shpërthen, si në dashuri ashtu dhe në punë.

Peshorja

Pjesa e fundit e ditës së enjte duket më e mirë për zgjidhjen e problemeve të zemrës. Diplomacia shpërblehet në punë, ndaj kijeni parasysh në veprimet tuaja.

Akrepi

Lajm i mirë për zemrat e vetmuara, kjo është një ditë e mirë për të takuar njerëz të rinj. Lëvizni shpejt nëse doni të ndryshoni punë.

Shigjetari

Nëse ju merrni vendime për jetën në çift këtë të enjte, mendohuni mirë që të bëni zgjedhjet e duhura. Situatë interesante edhe në punë.

Bricjapit

Mos hiqni dorë nga takimet dhe nëse keni nevojë të sqaroni diçka, kjo është koha e duhur. Rezultatet do të jenë më të mira se sa pritej në nivel profesional.

Ujori

Do të keni kohë për të bërë zgjedhje të rrezikshme në dashuri, por këtë të enjte nuk ju rekomandoj. Bëni kujdes me disa situata që krijohen në punë, ca gjëra duhen shmangur.

Peshqit

Ata që kanë jetuar një histori të vështirë duhet të shikojnë përtej, nuk ka pengesa të mëdha. E njëjta gjë edhe në punë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore