Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 26 tetor 2022

Horoskopi për ditën e sotme, 26 tetor 2022

Dashi

Këtë të mërkurë dhe të nesërmen e enjte, pak maturi nuk është gjë e keqe. Me Akrepin mund të lindin probleme në dashuri. Situata në spektrin e punës sjell diçka të mirë.

Demi

Ka konfuzion në ajër, për një deklaratë të thënë keq ndaj ka rrezik për një sherr të kotë. Jeta ju shtyn të krijoni përvoja të reja edhe në nivel pune.

Binjakët

Ditët në vijim janë interesante, ka edhe një ngarkesë të mirë sensualiteti. Në nivel biznesi, është më mirë nëse e shqyrtoni mirë situatën.

Gaforrja

Këtë të mërkurë jeni më energjikë. Përfitoni nga ky moment në dashuri. Investimet dhe manovrat financiare duhet të kryhen vetëm me këshillën e një eksperti.

Luani

Ka ditë që duhet të distancoheni nga gjithçka. Kjo e mërkurë 26 është një nga ato ditë. Humori juaj është i paqëndrueshëm edhe në punë, përpiquni të jeni të kujdesshëm.

Virgjëresha

Nëse marrëdhënia juaj në çift nuk po shkon mirë, kjo periudhë mund të përdoret për të kuptuar se cilat janë arsyet e trazirave të caktuara. Ata që gjenden në një aktivitet sipërmarrës duan të ndryshojnë vendin e punës.

Peshorja

Kjo e mërkurë është një ditë interesante,  ndërsa një tjetër moment i favorshëm për dashurinë do të jetë dita e premte. Pak axhitim në punë, por është normale kur keni shumë ide të mira.

Akrepi

Edhe pas një ndarjeje do të jetë e mundur të përjetoni diçka të mirë. Keni një kapacitet të madh për veprim në punë.

Shigjetari

Situata është pozitive në dashuri dhe Hëna është në favor të shenjës tuaj. Nëse jeni në krizë, mos mendoni për të kaluarën, por shikoni të ardhmen edhe në punë.

Bricjapi

Keni mundësi të shkëlqyera për të gjetur dashurinë, sigurisht që gjërat kanë ndryshuar që nga fillimi i muajit. Në punë dëshironi të ndryshoni gjithçka.

Ujori

Kjo e mërkurë 26 është një ditë paksa e çuditshme, duket se gjithçka po shkon keq ndaj bëni kujdes për të mos krijuar tensione të panevojshme në dashuri. Ditë e lodhshme edhe në punë.

Peshqit

Një fazë interesante është rikthyer në sferën e dashurisë, ju rekomandoj atyre që janë vetëm të rikthehen në lojë. Në punë duket se duhen energji të mëdha e të forta

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore