Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 24 mars 2023

Horoskopi për ditën e sotme, 24 mars 2023

Dashi
Sigurohuni që të hulumtoni plotësisht një ide përpara se të vazhdoni me të. Tendenca juaj është të emocionoheni aq shumë sa të filloni menjëherë përpara pa menduar domosdoshmërisht shumë për pasojat.


Demi
Kjo ditë do të jetë e mbushur me shumë surpriza emocionuese për ju. Afrojuni me mirënjohje dhe do të mahniteni nga numri i gjërave që duket se rrjedhin natyrshëm në rrugën tuaj. Zemra juaj bujare do të shpërblehet në mënyra të papritura.

Binjaket
Ekziston një prirje më e madhe në jetën tuaj, e cila ju kërkon të thyeni rregullat dhe të hyni në një sferë të re – një mentalitet apo mënyrë të re jetese. Merrni frymë thellë dhe futni një valë qetësie përpara se të vazhdoni.

Gaforrja
E shkuara duket se kthehet me një prekje ndjenjash dhe nostalgjie, pasi një mik apo interes dashurie rishfaqet në skenë. Kjo duhet të jetë një përvojë mjaft interesante, dhe ju ndoshta keni shumë më tepër të përbashkëta tani sesa në të kaluarën.

Luani
Mund të ndodhë që njerëzit janë paksa të mërzitur nga disa veprime tuaja të fundit. Vërejtja e çuditshme që bëtë disa javë më parë po ju tërheq. Ajo që mund ta konsideroni si një luftë miqësore dhe e lehtë mund të dëmtojë pak emocionet e ndjeshme të dikujt, veçanërisht sot.

Virgjeresha
Kjo është një ditë emocionuese për ju. Ju mund të arrini shumë. Intuita juaj është veçanërisht e mprehtë dhe ndjeshmëria juaj është e fortë. Aspekti profesional paraqitet në gjendje të kënaqshme sot.

Peshorja
Veprimet e papritura mund t’i bëjnë njerëzit të tremben, pasi njerëzit do të jenë gjithsesi të egër në përgjithësi sot. Ruani surprizat për një herë tjetër. Nëse keni nevojë t’i tregoni shefit tuaj se do të shkoni me pushime për pak kohë, tani nuk është koha e duhur.

Akrepi
Do të përjetoni një përparim të madh, në të cilin ndiheni shumë më të qëndrueshëm për vendin ku jeni. Nga kjo pikë sigurie, do të ndiheni më rehat duke bërë hapa në nivelin tjetër. Ndjehuni të lirë të shkoni më tej nga sa keni menduar se mund të shkoni ndonjëherë.

Shigjetari
Ju mund të jeni të emocionuar për një ide sot, , por për fat të keq askush tjetër nuk mund të jetë. Qëndroni në idetë tuaja dhe ruani prezantimin e tyre për një ditë të mëvonshme. Aspekti sentimental paraqitet i lëkundshëm sot.

 

Bricjapi
Pjesa më e madhe e ditës së sotme do të jetë një vazhdim i së djeshmes, por ndoshta me pak më shumë intensitet për ju. Ka një zhurmë të shtuar në ajër. Kjo zhurmë e sfondit mund të mos sigurojë mjedisin më të mirë për të punuar.

Ujori
Edhe pse zakonisht nuk jeni një person i mëngjesit, sot duhet të përpiqeni të jeni. Do të jeni shumë më produktivë në orët e para pasi këto janë periudha në të cilat atmosfera astrologjike është më e favorshme për ju. Pasditja do të jetë e lodhshme.

Peshqit
Mos lejoni që qëndrimi agresiv i mëngjesit t’ju shqetësojë për pjesën tjetër të ditës. Mos i merrni njerëzit shumë seriozisht. Koha juaj do të vijë pasdite, kur do të ndiheni shumë më të bazuar dhe më të sigurt se ku jeni dhe ku po shkoni.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore