Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 22 tetor 2022

Horoskopi për ditën e sotme, 22 tetor 2022

Dashi

Sot do të keni një energji psikofizike dhe do të përballeni me çdo vështirësi pa ndihmën e askujt. Në punë shmangni kontradiktat dhe vini në jetë idetë tuaja.

Demi

Sot do të jeni të besuar për të gjithë ata që ju rrethojnë. Do të dëgjoni biseda emocionale. Në aspektin profesional do ta shikoni të ardhmen me pikëpyetje.

Binjakët

Do ta shmangni tensioni sot dhe do ta përballoni ditën me më shumë harmoni. Në ambientin e punës do të përjetoni kënaqësi për arritjet personale.

Gaforrja

Do të zbuloni kënaqësinë e miqësisë së vjetër që e kishit lënë pak mënjanë. Në punë me pak vështirësi do të zgjidhni një problem ekonomik.

Luani

Duhet të merrni përgjegjësi dhe të jeni më konkretë. Në punë financat tuaja do të jenë konstante. Në dashuri do të jeni të lumtur dhe gjërat e vogla do t’ju kënaqin.

Virgjëresha

Duhet të vendosni se çfarë do të bëni sidomos në ambientin e punës. Ne aspektin e ndjenjave nëse jeni vetëm duhet t’i përkushtoheni më shumë argëtimit.

Peshorja

Do të përpiqeni t’i shpëtoni kontrollit të dikujt. Në ambientin e punës nuk duhet të jeni agresivë me një koleg që nuk ju pëlqen.

Akrepi

Nëse doni të shmangni një diskutim largoni tensionin që ju rrethon. Në punë do të organizoheni mirë. Në dashuri do të interesoheni për një person.

Shigjetari

Jeni duke jetuar një moment të kënaqshëm dhe ky moment pozitiv do të ndikojë në planet për të ardhmen. Në ambientin e punës do të jeni shumë bindës.

Bricjapi

Sot do të ndiheni emotivë në çdo aspekt. Në aspektin e ndjenjave ditën do ta kaloni pranë partnerit dhe kjo do t’ju japë më shumë siguri.

Ujori

Diçka do t’ju bëjë nervozë, por duhet të ruani qetësinë për të mos prishur punë në aspektin profesional.

Peshqit

Në këtë fazë, do të ndjeni nevojën për të marrë përvoja të reja. Në vend të punës, do të kërkoni mundësi të reja apo një punë të re.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore