Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 17 janar 2023

Horoskopi për ditën e sotme, 17 janar 2023

Dashi

Në dashuri përgatituni për surpriza të mëdha. Do të arrini të bëni takime të shkëlqyera, veçanërisht nëse jeni beqarë dhe jeni në kërkim të një partneri. Në përgjithësi jeni të lodhur dhe dëshironi të pushoni pak.

Demi 

Në dashuri ka papajtueshmëri që më së miri shmangen, si me Luanin dhe Ujorin. Stresi nuk do të dështojë, sidomos për ata që punojnë shumë. Ka një atmosferë ndryshimi, mos u kapni të papërgatitur.

Binjakët

Në punë ju duhet kohë përpara se të merrni vendime të rëndësishme. Mos u kapni nga ankthi dhe nxitimi. Nuk do të jetë dita më e mirë në dashuri, ju u zgjuat me një brez të diskutueshëm që nuk do t’ju bëjë të pëlqyeshëm në sytë e të tjerëve.

Gaforrja

Një ditë plot emocione të mëdha për t’u përjetuar plotësisht. Në dashuri ka një dëshirë të madhe për të bërë mirë. Disa probleme në marrëdhëniet ndërpersonale. Herët a vonë gjithçka do të funksionojë dhe do të jetë për mirë.

Luani

Sigurisht që nuk është një periudhë e paharrueshme. Ndaloni angazhimet tuaja dhe mos e fajësoni veten nëse diçka nuk shkon ashtu siç dëshironi. Yjet nuk janë në anën tuaj. Do të vijë një ofertë pune interesante, mos u shqetësoni apo nxitoni.

Virgjëresha

Në punë lindin projekte të reja. Disa probleme do të vijnë në dashuri, është mirë të përballeni me të menjëherë para se të rritet dhe të bëhet e pakapërcyeshme. Me pak fjalë, gjithçka do të shkojë mirë, por duhet të keni pak durim.

Peshorja

Ndryshime të mëdha dhe lajme prestigjioze do të vijnë në punë. Bëhu gati. Do të vijë edhe një takim interesant në dashuri, personi që dashuroni është më afër se sa mendoni. Varet nga ju që të jeni në gjendje ta njihni atë.

Akrepi

Hëna në anën tuaj ju jep kurajë për të bërë mirë dhe për të arritur rezultate të shkëlqyera. Shkoni përpara dhe ndiqni instinktet tuaja, ata nuk do t’ju lënë poshtë. Do të jetë një kohë shumë produktive në punë.

Shigjetari

Hënën në shenjën tuaj do të jeni shumë produktivë dhe të suksesshëm, por për momentin mos e humbisni qetësinë dhe maturinë. Në punë keni shumë projekte që ju emocionojnë.

Bricjapi

Nëse ka dikush që nuk ju kupton ose nuk ju vlerëson, vazhdoni, si në dashuri ashtu edhe në punë. Ka pasur zënka, madje të rëndësishme, por gjithçka do të zgjidhet brenda ditës. Do të gjeni rrugën e duhur.

Ujori

Disa diskutime me të lindurit të kësaj shenje. Mos i vendosni këmbët në kokë. Kjo është një fazë kalimtare, por më e mira do të vijë së shpejti. Pas një krize, ka një fazë fati dhe surprizash të reja.

Peshqit

Kjo Hënë nuk është aspak mirëdashëse dhe mbështetëse. Hap përpara. Jeta do t’ju habisë. Vlerësoni mirë punën, ndoshta keni nevojë për një situatë që ju jep më shumë qetësi. Me pak fjalë, përveshni mëngët dhe do të shihni që gjithçka është në rregull.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore