Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi për ditën e sotme, 13 gusht 2022

Horoskopi për ditën e sotme, 13 gusht 2022

Dashi

Nuk mungojnë projektet: jeni i pavarur dhe i rrethuar nga dashuria e njerëzve që ju duan vërtet. Vazhdoni kështu!

Demi

Këtë të shtunë jeni energjik, karizmatik, por ndoshta duhet të bëni një pushim për të kuptuar se çfarë është me të vërtetë e rëndësishme për ju. Mjaft me paragjykime: para se të flasësh duhet të dish!

Binjakët

Jeni realist, por ju pëlqen edhe të ëndërroni. Dhe tani jeni gati për çdo gjë, madje edhe për të bërë një kthesë të paharrueshme në jetën tuaj. Epo jepi, gjithçka po shkon mirë dhe fati është në anën tuaj!

Gaforrja

Jeni pak të lodhur, dikush në punë ju bezdis sepse kërkon gjithmonë e më shumë nga ju. Por pa dhënë asgjë. Ju dëshironi të ndryshoni, por keni edhe frikë sepse mendimet e njerëzve, i doni apo nuk i dëshironi, ndikojnë tek ju!

Luani

Jeni të zënë, keni shumë mendime që ju ziejnë në kokë dhe ndjeni shumë përgjegjësi. Ndonjëherë duhet të thuash jo sepse nuk mund të bësh gjithmonë gjithçka në të njëjtën kohë. Nga ana tjetër, tani ju jeni të fortë, të vendosur dhe të aftë për të zgjidhur të gjitha llojet e problemeve!

Virgjëresha

Ju dëshironi lirinë, por dikush po përpiqet të vendosë një barrierë. Dhe kjo ju shqetëson: po sikur t’ia pritni mbështetjen atyre që janë afër jush dhe të shikoni se cilët ju duan vërtet?

Peshorja

Ju dini të shkëlqeni, megjithatë komplimentet nuk ju bëjnë gjithmonë të lumtur. Por duhet të përpiqeni të largoni nga jeta juaj njerëzit që po përfitojnë nga ju: më shumë vëmendje, ju lutem!

Akrepi

Jeni në ankth, nuk keni ekuilibrin që dëshironi dhe kjo po ju shqetëson. Mundohuni të kuptoni se si të veproni, çfarë duhet e çfarë doni të bëni në jetë dhe kështu, të gjitha problemet do të zgjidhen!

Shigjetari

Gjithçka po shkon mirë, por kujdes sepse pamja e jashtme mund të jetë e rreme, herë pas here. Kujdes nga diskutimet: përpiquni të jeni gjithmonë vetvetja, ata që ju duan do t’ju duan edhe aq, me meritat që keni dhe të metat po ashtu!

Bricjapi

Nuk keni frikë nga asgjë, por mbani mend se gjithmonë ka ca kufij. Nga ana tjetër mos harroni se keni të drejtë të shkoni në rrugën tuaj. Vetëm kështu do të arrini të kapërceni çdo pengesë!

Ujori

Ju dëshironi të ndryshoni, të bëni një ndryshim efektiv në jetën tuaj: megjithatë, më mirë jini të qartë për të gjitha zgjedhjet, sepse ato, siç e dini, kanë pasoja! Dhe ju duhet të jeni të sigurt për gjithçka!

Peshqit

E keni lënë veten të përfshiheni nga emocionet dhe e keni të vështirë të jeni të kthjellët për të marrë vendime. Kështu që përpiquni të gjeni një ekuilibër dhe gjithçka do të funksionojë!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore