Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi ditor, 9 janar 2021

Horoskopi ditor, 9 janar 2021

Dashi

Sot nuk do të jetë dita më e mirë për ju, veçanërisht në lidhje me dashurinë, prandaj përpiquni të qëndroni larg polemikave. Mundohuni të bëni minimumin por mos u dekurajoni: lajmet e mira do të vijnë në punë nga 12 janari.

Demi

Po përjetoni një fazë acarimi ndaj shumë njerëzve. Mundohuni të shtyni takimet për javën e ardhshme, projektet do të marrin hov. Së shpejti dashuria do ecë mirë. Nga 13 janari, Venusi i favorshëm do të sjellë lajme të këndshme.

Binjakët

Ju po vuani në punë por përpiquni që problemet e punës të mos ndikojnë përsëri në dashuri: përpiquni të jeni më pranë partnerit tuaj, pa ankth. Nëse ka diçka që nuk mund ta duroni më, është koha ta hiqni qafe atë.

Gaforrja

Horoskopi i Paolo Fox tregon se duhet të përpiqeni të kompensoni në dashuri kohën e humbur për të cilën po përpiqeni të organizoni një udhëtim ose një fundjavë romantike. Në punë, edhe nëse keni ide të mira, gjithmonë duhet të luftoni për t’u imponuar.

Luani

Horoskopi i Paolo Fox sinjalizon se gjërat kanë filluar të shkojnë në mënyrën e duhur në dashuri dhe nga data 13 gjërat do të përmirësohen më tej pasi Venusi nuk do të jetë më në të kundërtën tuaj. Edhe në punë problemet mund të kapërcehen në gjysmën e dytë të muajit.

Virgjëresha

Qetësi e sheshtë në dashuri: kush është vetëm nuk kërkon emocione të reja. Ju jeni përqendruar në punë dhe në investimin e parave: dikush ka kërkuar një kredi, ato para mund të përdoren mirë.

Peshorja

Horoskopi i Paolo Fox specifikon që do të duhet të jeni veçanërisht të kujdesshëm në dashuri pasi keni edhe Hënën e pabindur e cila mund të shkaktojë pak shqetësime. Ka ndryshime në punë: ju do të duhet të përshtateni me këto ndryshime.

Akrepi

Mundohuni të jeni të kujdesshëm sidomos në dashuri ku Hëna sjell shpërqendrime. Ju duhet të përpiqeni të pushoni pak më shumë, edhe nëse i gjithë angazhimi juaj kërkohet në punë tani.

Shigjetari

Mundohuni të jeni të kujdesshëm ndaj dashurisë dhe të përpiqeni të mos jeni xheloz dhe të mos zgjoni xhelozi, veçanërisht nëse ka histori klandestine. Sa i përket punës, duhet të gjejmë qetësi më të madhe.

Bricjapi

Horoskopi i Paolo Fox ju tregon se në dashuri ka mbërritur momenti i "brenda ose jashtë": ju do të jeni në gjendje të kuptoni nëse është e përshtatshme të vazhdoni një histori apo jo. Në punë do të duhet të merrni vendime të rëndësishme.

Ujori

Kjo është një kohë interesante për takime dhe marrëdhënie ndërpersonale. Dita filloi mirë, por mbrëmja mund të mbaronte pak në nivelin fizik.

Peshqit

Sot është një ditë pozitive për sa i përket dashurisë: përfitoni nga ajo për t’i dhënë shtysë çiftit. Nëse jeni beqar, mos u mbyllni në shtëpi dhe mos tregoni intolerancë në punë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore