Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Horoskopi

Horoskopi ditor, 24 nëntor 2020

Horoskopi ditor, 24 nëntor 2020

Dashi

Nëse ka një vullnet nga të dy, historitë e dashurisë që kanë pasur një krizë tani mund të rikuperohen. Në punë, ekziston një dëshirë e madhe për ndryshim: kushtojini vëmendje gjithsesi çështjeve burokratike dhe financiare që mbeten pezull!

Demi

Një ditë që sjell me vete disa dyshime në dashuri: bëni kujdes me të lindurit nën shenjën e Luanit dhe Ujorit. Në punë, mos u lodhni shumë dhe merrni tërë kohën që ju nevojitet për të bërë një zgjedhje!

Binjakët

Në mëngjes, i nënshtruar për ndjenjat, situata përmirësohet pasdite. Në punë, gjatë javëve të ardhshme ndoshta dëshironi të filloni një rrugë të re!

Gaforrja

Qëndrim i diskutueshëm pasdite, përpiquni të mos ushqeni diskutime të padobishme në dashuri. Në punë shmangni grindjet me shefin. Shikoni drejt së ardhmes me më shumë besim!

Luani

Ditë të rënda me ndjenja, ju jeni në një situatë të pakëndshme sikleti. Në punë, keni shumë përgjegjësi në këtë periudhë: nga njëra anë jeni ambiciozë, nga ana tjetër jeni shumë të lodhur!

Virgjëresha

Mëngjesi konfliktual për ndjenjat, pasditja përmirësohet. Në punë, përpiquni të mos jeni shumë i vetëkënaqur edhe nëse ju pëlqen të shkëlqeni!

Peshorja

Hëna është e kundërt dhe nuk do t’ju ndihmojë të rikuperoni atë qetësi të humbur në dashuri. Në punë, shtyni diskutimet deri të Premten 27 Nëntor!

Akrepi

Bëni durim në dashuri: nuk përjashtohet që mund të përjetoni emocione të veçanta pranë njerëzve që keni takuar kohët e fundit. Në punë, sot dhe nesër qielli është i favorshëm për të bërë propozime!

Shigjetari

Jo shumë interesante në mëngjes për ndjenjat, më mirë situata pasdite. Në punë, ekziston mundësia e rikuperimit të diçkaje që është ndaluar për disa kohë. Lajmet vijnë së shpejti!

Bricjapi

Ju jeni shumë i trazuar, sidomos pasdite, por mund të merrni frymë të lehtësuar: nuk ka më ato tensione që keni pasur rreth 12 nëntorit. Në punë, përpiquni të harroni gabimet e pësuara në të kaluarën. Oferta të mira që vijnë!

Ujori

Venusi ka filluar një tranzit të vështirë: duke u përpjekur të ketë durim në dashuri. Në punë, menaxhoni me kujdes kontratat dhe marrëveshjet dhe shmangni diskutimet e panevojshme!

Peshqit

Timeshtë koha për të rifituar besimin tek vetja dhe tek të tjerët me këtë qiell plot perspektivë. Në punë, nëse nuk jeni shumë pretendues, ka diçka të bukur që ju pret!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore