Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Del FOTO/ E dhunoi dhe tradhtoi për disa vite, a është ky ish-bashkëshorti i Arjola Demirit

Del FOTO/ E dhunoi dhe tradhtoi për disa vite, a është ky

Aktorja, Arjola Demiri, aktualisht pjesë e Big Brother VIP la shumë persona gojëhapur me rrëfimin e saj.

Ajo zbuloi se ka rënë pre e dhunës së ish-bashkëshortit të saj. Arjola ka rrëfyer më tej se në momentin e ndarjes ka qenë sërish shtatzënë me binjakë, të cilët kishte vendosur ti abortonte, pas gjendjes së rënduar psikologjike.

Po kush është ish-burri i saj?

Në mediat sociale janë publikuar foto ku pretendohet se është ish-burri i aktores, në shoqërinë e një femre tjetër.

Sipas raportimeve, Arjola Demiri nuk është në lidhje dashurie që nga ndarja me bashkëshortin e saj. Ajo jeton vetëm me fëmijët, ndërkohë që babai i tyre jeton në Kosovë.

Del FOTO/ E dhunoi dhe tradhtoi për disa vite, a është ky

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore