Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Diaspora

Situatë e rënduar në Maqedoni/ Humb jetën pacientja më re nga Covid-19, një vajzë 24-vjeçare

Situatë e rënduar në Maqedoni/ Humb jetën pacientja më

Gjendja në Maqedoninë e Veriut vijon të jetë e rënduar nga Covid-19.

Një 24-vjeçare është shënuar si viktima më e re që ndërron jetë nga koronavirusi.

Bëhet me dije se ajo ishte nga Tetova dhe ndodhej në kurim në Klinikën Infektive në Shkup ku dhe ka vdekur teksa në 24 orët e fundit Tetova mban numrin më të lartë të viktimave, 4 nga 8 në total.

Po ashtu vijon të jetë i lartë numri i të infektuarve, 199 në 24 orët e fundit, prej të cilëve 90 në Shkup.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore