Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Diaspora

Rëndohet bilanci në Maqedoninë e Veriut/ Në 24, 9 viktima dhe 137 raste të reja me Covid-19

Rëndohet bilanci në Maqedoninë e Veriut/ Në 24, 9 viktima

Këtë të shtunë, Maqedonia e Veriut ka shënuar një bilanc të rënduar si pasojë e Covid-19, pasi në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 9 persona.

Gjithashtu ka patur edhe rritje të rasteve të reja të të infektuarish, ku janë regjistruar 137 të tilla me koronavirus.

Bëhet e ditur se Shkupi regjistroi më shumë raste 60, pasuar nga Kumanova 13, Shtipi 16, Gostivari 11 apo Tetova 7

Por ndërkohë i lartë ka qenë edhe numri i të shëruarve, pasi 103 pacientë me COVID-19 fituan luftën me virusin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore