EKSKLUZIVE / Masakra e Vlorës, sherri nisi pas një ditëlindjeje

Silvana Muça Një ditë më parë gazeta “Shqip” publikoi një shkrim rreth masakrës së ndodhur më 7 Prill 2015 në lagjen “Çole” të Vlorës, ku mbetën të vrarë Albi Limaj, Ardi Velaj,  Haki Rakipi dhe u plagos Aleksandër Llanaj. Prindërit e njërit prej viktimave, ka dyshime se procesi gjyqësor po cenohet dhe të akuzuarit për krimin e rëndë Aleksandër…
Me shumë...