EKSKLUZIVE / Masakra në Vlorë, babai i viktimës: Drejtësia po favorizon vrasësit

Silvana Muça Vazhdon saga e gjyqeve për vrasjen e 3-fishtë, të ndodhur më 7 prill 2015 në Vlorë. Bëhet fjalë për krimin makabër, të ndodhur brenda një lokali në lagjen “Çole”, të Vlorës, ku mbetën të vrarë Albi Limaj, Ardi Velaj, Haki Rakipi dhe u plagos shtetasi Aleksandër Llanaj. Për këtë krim makabër, atë kohë policia arrestoi shtetasin…
Me shumë...