Video ekskluzive. Ja si rrihet kambisti në mes të Tiranës

Dalin pamjet e grabitjes së kambistit në Tiranë. Bëhet fjalë për ngjarjen e ndodhur më 7 janar 2019. Gazeta Shqip ka mundur që të sigurojë pamjet ekskluzive e sulmit që i është bërë kambistit. Në video duket qartë kur i dëmtuari është duke lëvizur me biçikletë. Në këto momente dy persona e sulmojnë dhe njeri prej tyre e godet me shkop bejsbolli.…
Me shumë...