Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

“Zoti pranoftë veprat tona!”/ Ndihmoi zjarrfikësit me ujë, vdes mes flakëve 25-vjeçari

“Zoti pranoftë veprat tona!”/ Ndihmoi zjarrfikësit me

Në mesin e viktimave të regjistruar në Turqi është edhe 25-vjeçari Sahin Akdemir.

Flakët që kanë përpirë vendin i kanë marrë jetën disa personave deri tani. 

I riu ka qenë gjatë gjithë kohës duke ndihmuar forcat zjarrfikëse, por më pas ka gjetur vdekjen.

Dy ditët e fundit ai u kishte dërguar ujë zjarrfikësve me motorin e tij dhe në postimin e fundit para së të humbiste jetën, ai kishte bërë thirrje që ata të ndihmoheshin.

I riu gjatë rrugës për të çuar ujë tek zjarrfikësit thoshte: Vazhdoni të çoni ujë, Zoti na i pranoftë veprat tona të mira!

Trupi i pajetë i Akdemirit u dërgua në morgun e Spitalit Shtetëror Marmaris.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore