Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Zotësia e pilotit shmang tragjedinë, pasagjerët tmerrohen pak momente para uljes së avionit (Video)

Zotësia e pilotit shmang tragjedinë, pasagjerët tmerrohen pak

Britania e Madhe është përfshirë ditët e fundit nga moti i keq i shoqëruar me stuhi dhe erëra të forta.

Në shumë zona ka pasur probleme dhe përmbytje, ndërsa temperaturat janë ulur me disa gradë.

Një situatë e rrezikshme u regjistrua dhe në aeroportin e Bristolit ku një avion që kthehej nga Amsterdami hasi në turbulenca dhe erë të fortë ndërsa ulej.

Zotësia e pilotit bëri të mundur që avioni të ulej, ndonëse me vështirësi, pa shkaktuar të lënduar mes pasagjerëve.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore