Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Zjarri i madh shkrumbon plotësisht banesën e ish-kryebashkiakut, zjarrfikëset “ngihen në këmbë”, por...

Zjarri i madh shkrumbon plotësisht banesën e ish-kryebashkiakut,

Një zjarr i madh ka rënë mbrëmjen e së martës në Kymi të Evias, Greqi. Sipas mediave greke, zjarri ka rënë në shtëpinë e ish-kryebashkiakut, Dimitris Thomas.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca të forta të Zjarrfikësve me 10 zjarrfikës dhe pesë automjete.

Nga informacionet e para bëhet me dije se shtëpia është djegur plotësisht, ndërsa deri më tani nuk dihet shkaku i zjarrit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore