Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Zelenskyy feston datëlindjen e 45-të mes luftës/ Urimi i ngohtë i bashkëshortes: Dua të buzëqesh gjithmonë me ty...

Zelenskyy feston datëlindjen e 45-të mes luftës/ Urimi i

Presidenti Volodymyr Zelensky feton sot datëlindjen e tij të 45-të, mes luftës.

Një nga të parët që e uroi ishte gruaja e tij Olena Zelenska. Zonja e Parë i ka kushtuar një postim që të ngroh zemrën bashkëshortit të saj dhe ka postuar një foto me të.

"Më pyesin shpesh se si keni ndryshuar këtë vit. Dhe unë gjithmonë them: "Ai nuk ka ndryshuar. Ai është i njëjti. I njëjti djalë që takova kur ishim 17 vjeç. Por diçka ka ndryshuar: buzëqesh shumë më pak tani. Për shembull, si në këtë foto...

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Të uroj më shumë arsye për të buzëqeshur. Dhe ti e di se çfarë duhet. Të gjithë e dimë. Ti ke mjaft kokëfortësi. Gjëja kryesore është të qëndrosh mjaftueshëm i shëndetshëm. Kështu që qëndro i shëndetshëm, të lutem! Unë dua të buzëqesh gjithmonë së bashku me ty. Më jep këtë mundësi!", ka shkruar Zonja e Parë.

Olena dhe Volodymyr kanë qenë së bashku për më shumë se 19 vjet së bashku.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore