Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Zelensky "plas BOMBËN": Dyshoj nëse Putin është gjallë...nuk e kuptoj se me kë po flas

Zelensky "plas BOMBËN": Dyshoj nëse Putin është

Presidenti i Ukrainës Zelensky foli edhe për çështjen e bisedimeve të paqes midis Ukrainës dhe Rusisë dhe rrëzimin e helikopterit të djeshëm pranë Kievit, i cili mori jetën e ministrit të brendshëm të Ukrainës.

Por ndër komentet e presidentit ukrainas për taktikat e luftës ruse, ajo që shkaktoi sensacionin më të madh ishte nëse Putini është gjallë.

“Për momentin nuk e kuptoj se me kë po flas. Nuk jam i sigurt nëse presidenti i Rusisë është ende gjallë.  Nuk e kuptoj nëse është ende gjallë dhe nëse i merr vendimet ai”, tha Zelensky.

Nuk ka asnjë provë që Putini është i sëmurë, por herë pas herë ka pasur zëra se një truprojë mund të ketë zëvëndsuar Putinin në disa dalje publike.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore