Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Zbulohet detaji tronditës pas vdekjes së Maradonës

Zbulohet detaji tronditës pas vdekjes së Maradonës

Nga Argjentina vijnë detaje të reja rreth vdekjes së Diego Armando Maradonas. Ndërsa vazhdon hetimi për vrasje nga pakujdesia të legjendës së futbollit, çështja bëhet gjithmonë e më komplekse dhe nuk mungojnë të papriturat rreth shëndetit të Pibe de Oro në muajit e fundit të jetës.

Në disa dokumente të rëndësishme, të sekuestruara në studion e mjekut të tij personal, Leopoldo Luque, është evidentuar se firma e pacientit të famshëm është e falsifikuar.

Mjeku rezulton i regjistruar mes personave të dyshuar për shkaqet që sollën ndarjen nga jeta të Maradonas.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore