Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Vritet me armë reperi i njohur/ Një vit më parë u rrëmbye dhe u dhunua nga rivalët

Vritet me armë reperi i njohur/ Një vit më parë u

Einar, një nga reperët më të njohur në Suedi është vrarë me armë mbrëmjen e djeshme në Stokholm. 

19-vjeçari i quajtur Nils Gronberg u qëllua për vdekje, ndërkohë që autorët nuk dihen ende. 

Edhe një vit më parë, Einar u rrëmbye dhe u sulmua nga reperët rivalë. Ai e bëri debutimin e tij në moshën 16-vjeçare, publikoi katër albume pati dhjetëra miliona transmetime në platformat muzikore dhe fitoi disa çmime Grammy suedeze dhe çmime të tjera. 

Ai u rrëmbye dhe u rrah nga reperët rivalë me lidhje me një bandë kriminale në Stokholm. 

"Kufijtë e asaj që mund të pranohet në një vend të qytetëruar janë kaluar shumë kohë më parë. Ne kemi nevojë për veprim jo fjalë për të ndryshuar valën dhe për të vënë Suedinë në rregull," tha zëdhënësi i policisë suedeze. 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 
Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore