Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Vrau 9 mace me thikë! Burri dënohet me 5 vite burg

Vrau 9 mace me thikë! Burri dënohet me 5 vite burg

Një roje sigurie është dënuar me 5 vite burg pasi ka vrarë me thikë 9 mace. Mësohet se Steven Bouquet ka therur në total 9 mace midis periudhës tetor 2018 dhe qershor 2019, në Brighton të Anglisë.

Ndërkohë akuzohet se  ka plagosur me thikë dhe 7 mace tjera. Bouquet, i quajtur  si "Vrasësi i maceve në Brighton", u dënua me pesë vjet e tre muaj burg nga Gjykatën e Hove Crown. Pavarësisht dënimit, vrasësi ka mohuar krimin në gjykatë./BBC

Vrau 9 mace me thikë! Burri dënohet me 5 vite burg

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore