Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Vladimir Putin lëshon urdhrin e prerë për spitalet civile, ja çfarë kërkohet

Vladimir Putin lëshon urdhrin e prerë për spitalet civile, ja

Vladimir Putin ka udhëzuar Ministrinë e Shëndetësisë dhe Ministrinë e Mbrojtjes që të përdorin spitalet civile për trajtimin dhe rehabilitimin e ushtarëve të lënduar në operacionin special ushtarak. 


Të dy departamentet, shkruan agjencia e lajmeve Tass, do të duhet të paraqesin një raport mbi mundësinë e përdorimit të objekteve mjekësore civile që i përkasin Ministrisë së Shëndetësisë deri më 15 janar.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore