Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Videoja që ka 'pushtuar' botën, nëna lind foshnjen gjatë shpërthimit të tmerrshëm (VIDEO)

Videoja që ka 'pushtuar' botën, nëna lind foshnjen

Krahas pamjeve dhe videove të shkatërrimit të Bejrutit apo edhe njerëzve që luftonin për të shpëtuar jetën, një video në një spital paraqet një pamje tjetër.

Në videon që po bën xhiron  botës shihet një grua shtatzënë,  e cila është duke lindur në momentin që nitrati i amonit shpërthen në portin e qytetit.

Emmanuel ishte në Spitalin e Shën Gjergjit dhe burri i saj Edomont po filmonte në momentin kur gruaja e tij po lindte fëmijën e tyre, duke kapur kështu edhe momentin e tmerrit.

Vogëlushi George dhe nëna janë në gjendje të mirë shëndetësore.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore