Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO virale/ Joe Biden "nuk ndan dot mendjen" dhe bëhet sërish ‘meme’, lëvizja e çuditshme që bëri gjatë fjalimit në OKB

VIDEO virale/ Joe Biden "nuk ndan dot mendjen" dhe  bëhet

Presidenti i SHBA-ve Joe Biden, 79 vjeç ka pasur sërish një episod të sikletshëm pas fjalimit në OKB, teksa pamjet janë bërë shpejt virale në rrjet.

Siçshihet nga video Biden ka mbyllur fjalën e tij teksa në një moment është stepur në podium dhe nuk dinte se çfarë po bënte.  


Ai bën një lëvizje si të ‘Spiderman’, teksa nuk dihet se çfarë ndodhi apo po mendonte.

Kjo video ka qarkulluar në rrjetet sociale dhe kanë nisur diskutimet pasi nuk është hera e parë që ndodh një gjë e tillë me Biden.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore