Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Vendosi bombën në mes të rrugës në Stamboll, ky është momenti i arrestimit të gruas kurde

VIDEO/ Vendosi bombën në mes të rrugës në Stamboll, ky

Këto janë pamjet e arrestimit të gruas që konsiderohet si e dyshuara kryesore për bombën që shkaktoi shpërthimin në pedonalen Istiklal në Stamboll mesditën e djeshme. 

Në video shihen forcat speciale të policisë teksa hyjnë në një banesë, duke vënë në pranga gruan dhe duke kontrolluar ambientet, duke zbuluar ndër të tjera edhe armë.

Në të njëjtën kohë, përdoruesit e Twitter publikuan foto të gruas së dyshuar pas arrestimit të saj. Më herët, mediat turke kishin publikuar një video të re të gruas duke vrapuar mes turmës pak minuta para shpërthimit vdekjeprurës që la 6 të vdekur dhe mbi 80 të plagosur.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore