Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Shpërthim i fuqishëm në një qendër tregtare në Armeni, dyshohet për disa të vdekur

VIDEO/ Shpërthim i fuqishëm në një qendër tregtare

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot në një qendër tregtare në kryeqytetin e  Armenisë.

Sipas informacioneve paraprake, dyshohet se kanë mbetur të paktën 3 të vdekur.

Mediat e huaja shkruajnë se kanë mbetur ende persona të bllokuar nga flaka dhe nën rrënoja.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore