Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Qeni bën sjellje të çuditshme pak para se të binte tërmeti, PAMJET bëhen virale

VIDEO/ Qeni bën sjellje të çuditshme pak para se të binte

Një video e një qeni po qarkullon në rrjete sociale. Kafsha bën sjellje të çuditshme pak para se të ndodhë tërmeti tragjik në Turqi.

E lehura e tij duket sikur i kërkon banorëve të largohen nga aty.

E njëjta gjë dhe me zogjtë. Një tjetër video virale tregon një tuf zogjsh që fluturojnë rrëmbyeshëm nëpër qiell.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore