Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO PREKËSE/ Momente shumë të bukura, djaloshi me një këmbë dhuron “show” gjatë ndeshjes së futbollit

VIDEO PREKËSE/ Momente shumë të bukura, djaloshi me një

Një video shumë e bukur por dhe prekëse është duke qarkulluar në rrjetet sociale.

Nga pamjet shihet se disa fëmijë janë duke luajtur futboll në një terren shumë të vogël prej betoni.

Një nga këta fëmijë është i gjymtuar dhe gjatë lojës, ai driblon mjeshtërisht njërin prej shokëve dhe shënon gol të jashtëzakonshëm nën këmbët e portierit.

Kjo video ka marrë të paktën 5.4 milionë shikime. Një video tepër e bukur dhe prekëse në të njëjtën kohë për tu parë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore