Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Përmbytje me verë të kuqe, momenti shokues kur shpërthen depozita prej 50,000 litrash

VIDEO/ Përmbytje me verë të kuqe, momenti shokues kur

Përmbytje me verë të kuqe, kjo është ajo që ka ndodhur në Spanjë, pasi shpërtheu depozita prej 50 mijë litrash në një kantinë.

Pamjet e shpërndara në mediat sociale janë bërë virale, ndërsa ngjarja ndodhi në kantinën e verës Bodegas Vitivinos në Villamalea.

Një “det i kuq” shumë shpejti mbuloi të gjithë zonën ndërsa u përhape edhe poshtë automjeteve të parkuara aty afër.

Videoja fillimisht u shpërnda në mediat sociale dje dhe është pëlqyer pothuajse 38,000

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore