Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Para ‘katastrofës’, arratisja e madhe nga Parisi para bllokimit, shkakton kaos në rrugë

VIDEO/ Para ‘katastrofës’, arratisja e madhe nga Parisi para

Ashtu si në një film, para katastrofës së madhe, mijëra njerëz në Paris u ‘derdhën’ në rrugë në mbrëmje me makinat e tyre për t'i shpëtuar qytetit.

Trafiku ishte aq intensiv sa, sipas mediave vendase, dritaret dridheshin, zhurma e motorëve dëgjohej kudo, ndërsa boritë e makinave të bllokuara binin më kot.

Në mesnatë fillon mbyllja e vendosur nga Macron dhe nuk kishte kohë për të humbur.

Kjo bëri që të bllokoheshin arteriet kryesoret qytetit dhe bulevardet e mëdha, shkaktuar nga frika se mos mbeten të izoluar edhe për një muaj tjetër.

Ata që mund të punojnë nga shtëpia dhe që kanë një shtëpi në fshat, lëvizën me idenë për t’u zhvendosur.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore