Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Paqja nuk zgjat as 1 muaj, Izraeli nis sulmet ajrore në Gaza

VIDEO/ Paqja nuk zgjat as 1 muaj, Izraeli nis sulmet ajrore në Gaza

Izraeli tha se ka filluar sulmet ajrore kundër objektivave të Hamasit në Rripin e Gazës, shrkuan BBC.

Këto sulme, shpërthimet e të cilave u dëgjuan në Gaza në orët e para të së mërkurës janë në shenjë hakmarrjeje për sulmet e kryera nga Hamasi më herët të martën.

Ky është shpërthimi i parë i madh që pas armëpushimit të vendosur me 21 maj i cili u arrit pas 11 ditësh luftime mes dy vendeve dhe pas shumë thirrjeve nga ndërkombëtarët.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore