Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Video/ Pamje tronditëse në Itali, varrezat mbushen me viktimat e COVID, 700 arkivole mbeten në depo

Video/ Pamje tronditëse në Itali, varrezat mbushen me viktimat e

Imazhe tronditëse janë publikuar nga Palermo në Itali, ku në varrezat më të mëdha të vendit rreth 700 arkivole mbeten të grumbulluar në një depo, në pritje të varrimit.

Ky është një problem i madh në Palermo, me përhapjen e madhe të koronavirusit dhe familjet që nuk mund të varrosin të vdekurit, ndërsa këshilli i qytetit është mbledhur disa herë, me qëllimin për të gjetur një zgjidhje.

Imazhet nga varrezat Santa Maria Dei Rotoli janë vërtet tronditëse. Ditën e djeshme, Italia regjistroi 14078 raste të reja me COVID dhe 521 viktima.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore