Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Pamje horror, ja momenti kur peshkaqeni sulmon për vdekje turisten në Egjipt

VIDEO/ Pamje horror, ja momenti kur peshkaqeni sulmon për vdekje turisten

Ky është momenti rrëqethës kur një grua u përpoq me not të kthehej në breg pasi një peshkaqen ‘i kafshoi krahun dhe këmbën’ në një pikë turistike në Egjipt.

Turistja 68 -vjeçare sapo pa peshkaqenin që i afrohej, u përpoq të notonte në breg sa më shpejt të mundej, por fatkeqësisht nuk mundi t’i shpëtonte dhëmbëve.

Pamjet horror e tregojnë atë duke bërtitur drejt sigurisë me ndihmën e një rrokullisjeje ndërsa ujërat përreth saj u kthyen në të kuqe të kuqe.

Shikuesit e tmerruar u përpoqën të shpërqendronin kafshën, por askush nuk u hodh për ta ndihmuar. Por ajo ndërroi jetë pak minuta më vonë në një ambulancë.

Autoritetet mbyllën plazhet përreth për tre ditë.

Gruaja thuhet se ishte e martuar me një burrë egjiptian dhe jetonte në vend.

Video tregon dëshmitarët në një bankinë aty pranë regjistrojnë përpjekjen e gruas për mbijetesë dhe komentojnë gjendjen e saj të vështirë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore