Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Nuk do të jetë më në qendër të vëmendjes, Melania Trump refuzon të pozojë para gazetarëve

VIDEO/ Nuk do të jetë më në qendër të

Ish Zonja e Parë Melania Trump e bëri të qartë se ajo është gati për një pushim nga qendra e vëmendjes dje, ajo refuzoi të ndalonte dhe të pozonte për fotografët në pritje pas mbërritjes së saj në Florida.

Ndërsa bashkëshorti i saj, Donald Trump ndaloi para tyre dhe i përshëndeti me dorë, Melania, me një qëndrim të ngurtë në fytyrë nuk e ndali hapin e saj dhe thjesht vazhdoi drejt për të dalë nga rrezja e kamerave. .

Ky moment është komentuar jo pak në Amerikë, e duket se ish-Zonja e parë i ka dhënë fund të luajturit bukur për kamerat.

Trump dhe Melania u larguan dje nga Uashington dhe pas mbërritjes në Florida, ajo kishte hequr veshjen e zezë dhe takat e larta me të cilat u largua nga Shtëpia e Bardhë dhe kishte zgjedhur një fustan të lirshëm dhe një palë këpucë të sheshta.

Veshja e saj dukej se fliste shumë për dëshirën e saj për të hequr stresin e jetës në Shtëpinë e Bardhë dhe se ishte gati për pushime.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore