Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Moti i keq "pushton" Greqinë, autobusi fundoset nën ujë, qytetarët “zinxhir” për të shpëtuar

VIDEO/ Moti i keq "pushton" Greqinë, autobusi fundoset nën

Moti i keq, me reshje të dendura shiu dhe erëra të forta ka shkaktuar përmbytje të mëdha në Greqi.

Mediat greke raportojnë se në rrugën e Poseidonos, një autobus në itinerarin Pire-Voula u bllokua nën një urë, ndërsa udhëtarët formuan një “zinxhir” në mënyrë që të largoheshin.

VIDEO/ Moti i keq "pushton" Greqinë, autobusi fundoset nën

Mbrojtja Civile iu rekomandon drejtuesve të mjeteve që të ndjekin udhëzimet e policisë dhe të shmangin zonat problematike, shkruajnë mediat greke.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore