Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Video/ Momenti kur policia kap mat pedofilin në motel dhe shpëton 13-vjeçaren

Video/ Momenti kur policia kap mat pedofilin në motel dhe shpëton

Mediat e huaja kanë publikuar momentin kur policia në Florida gjen në motel një pedofil 22-vjeçar me një vajzë 13-vjeçare. Në pamjet e publikuara shihet 22-vjeçari ‘topless’ në një dhomë të errët.

Oficeri Royce James bëri kontrolle në tre motele në zonën Edgewater të Florida, pasi ai mori një telefonatë nga gjyshja e vajzës duke thënë se ajo nuk ishte kthyer nga shkolla dhe se një mik i kishte thënë se ajo kishte shkuar në motel.

Kamera e trupit të policit kapën të gjithë skenën, që në momentin që ai trokiti në derë, deri te gjetja e 22-vjeçarit Tyler Thompson, pa këmishë, në dhomën e motelit dhe me dritat e fikura.

"Ku është ajo", pyet James Thompson, pasi i thotë që të ulet në divan. Ai përgjigjet: "Ajo është brenda". Vajza e vogël papritmas vrapon dhe përqafon oficerin.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore