Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ “Çmendet” tifozi, shkatërron me thikë televizorin pasi Meksika u eliminua nga Kupa e Botës

VIDEO/ “Çmendet” tifozi, shkatërron me thikë

Duket se incidentet nga "Katar 2022" nuk kanë të ndalur.

Shumëkush e ka humbur durimin kur nuk erdhi kualifikimi që do të dëshironin për ekipin e tij.

Ky meksikan ndoshta i dha fund.

Siç shihet në video, pasi Meksika u eliminua nga Kupa e Botës, tifozi gjaknxehtë sulmoi televizorin fillimisht me grushta dhe më pas me thikë, duke e copëtuar atë.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore