Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

VIDEO/ Mbretit Charles i ndodh e papritura në Gjermani, fansi i dhuron një...

VIDEO/ Mbretit Charles i ndodh e papritura në Gjermani, fansi i dhuron

Mbreti Charles ndodhet në Gjermani, në vizitën e tij të parë zyrtare shtetërore që kur u bë mbret, pas vdekjes së nënës së tij, Mbretëreshës Elizabeth.

Pas ceremonisë zyrtare të mirëseardhjes, Mbreti Charles dhe gruaja e tij Camilla përshëndetën turmën e mbledhur, ku Charles e priste një surprizë.

Në një video të postuar në Twitter nga Rebecca English e Daily Mail, shohim Charles duke përshëndetur turmën e njerëzve duke shtrënguar duart kur një i ri donte t’i jepte kurorën e tij prej letre nga Burger King.

“Kjo është për ty nëse e dëshiron”, tha i riu duke buzëqeshur. ” Jo, jam mirë”, Charles e refuzoi me mirësjellje ofertën e tij dhe vazhdoi në linjë me të riun duke qeshur i lumtur.

Megjithatë, ky person nuk ishte i vetmi që mbante kurorë nga Burger King, pasi të shumtë ishin ata që e mbanin në pritjen e Charles.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore